גידי ליבנה

סטנדאפיסט ואמן חושים

 0526936725

 www.instagram.com/gidilivneh/

 www.mindmagic.co.il

במופע שלו הוא מציג את הצד הפחות רציני של עולם הטלפתיה והאשליות לצד הרבה הומור סרקסטי וקטעי סטנדאפ מקוריים. סגנונו הבועט נותן טוויסט ייחודי שמבטיח חוויה שונה מכל מופע אשליות שראיתם בעבר.

לגידי ניסיון של אינספור הופעות בכל רחבי הארץ וכל סוגי האירועים במגזר הפרטי והעסקי. בתיאום מראש ניתן להתאים את ההומור במופע שיתאים עבור קהל דתי, נוער, וקהל דובר אנגלית. הורסטיליות שלו מבטיחה שהוא הימור בטוח לכל אירוע וכל קהל.

משנת 2014 הוא חבר קאסט קבוע במופע הקסמים " "Sorcerers Night, שיזמו הקוסמים איתי פינקי ודרור ליוור. מדובר על מופע קסמים וקומדיה באנגלית היחיד בארץ. הוא מופע הקסמים הפתוח לקהל הרחב שרץ הכי הרבה זמן ברצף בישראל, הוא נכון להיות מדורג באתר באתר הביקורות המפורסם, "TripAdvisor", כמופע הטוב ביותר בישראל.

בשנת 2016 יזם יחד עם אמני החושים דניאל הראל ורן גפנר את מופע "הקופסא". מופע תיאטרון ניסיוני המשלב קסמים וסיפורים קצרים. מטרת הניסוי הייתה לקחת כלים מעולם האשליה שלרוב מזוהים עם הקסמים בסגנון טלפתיה וסוגסטיה, ולהשתמש בהן כדי לשחזר תופעות שלרוב לא מזוהות עם עולם האשליות כמו: מסע בזמן, חוויות פסכדליות, דיבור עם המתים וסינסתזיה. הניסוי צלח והמופע זכה לביקורות חיוביות בעיתונאות והיה סולד אווט עד הופעותו האחרונה.

בשנת 2018 הציג את המופע שלו בפסטיבל הקומדיה הישראלי ע"ש ספי ריבלין ונבחר לאחד מהסטנדאפיסטים המבטיחים שהציגו בו. באותה שנה החל להופיע לצד הסטנדאפיסטים המובילים בישראל כאחד מהאמנים הקבועיים במופע המרכזי של ה"קאמל קומדי קלאב", מועדון הסטנדאפ הראשון בישראל, ואחת הבמות הנחשקות ביותר בתחום.

מופעי במה~מופעי קלוז-אפ~אירועים עסקיים~סטנד-אפ/קומדיה/הומור~