יוני מרקוס

יוני מרקוס נולד בשנת 1987, ילד יפה עם אור. מלא שמחת חיים אמביציה ועשייה. בגיל 4 כבר ביקש ליום ההולדת קוסם...

הזמנו למסיבה שלו את ליאור מנור שיוני לא שכח אותו מעולם. היה מופע מדהים לילדים ולכל המבוגרים שהציצו והתפעלו. לימים חשבנו שאחת מנקודות האור של יוני זה להיות קוסם. ואז בגיל 10 נסענו כל שבוע לירון סברין (ז״ל) ללמוד קסמים. יוני היה מאושר מהקסמים שלמד, מהצבעים ומאחיזת העיניים. הבנו שזה מה שהילד אוהב. המשכנו לדיקו הקוסם, שאימץ את יוני לליבו. כל זמן פנוי שלו, בילה יוני בחנות. דיקו היה האבא הקוסם של יוני. כבר בגיל 12 היה לו האומץ לעשות מופע ביום הולדת. וכך המשיכו החיים והקסמים. 

בגיל 14 יוני כבר היה בחטיבה הצעירה של אגודת הקוסמים. נסע לכל הכנסים בחו״ל, כשהקוסמים הוותיקים שומרים עליו. יוני עזר לרועי זלצמן ונסע איתו בדרכים. וכך נמשך מסע הקסמים של יוני הכוכב. עבד עם חברת הפקות בימי הולדת לילדים, עם אל על, עם גופים פרטיים. היתה לו כריזמה אדירה. 

לפני 6 שנים חלומו של יוני התגשם והוא טס לאנגליה להגשים חלום גדול. יוני שיחק את דמותו האגדית של הודיני בהצגה לילדים. הוא הופיע על אניות קרוז. בשנתיים האחרונות ניצל את היתרונות של רשת האינטרנט וההזמנות הגיעו מכל מקום, לגדולים וקטנים. לא היה מאושר ממנו. מדי שנה, פגש את חבריו הקוסמים בכנסים בבלקפול, כשהם מחבקים ואותו אוהבים. 

יוני נפטר ב-24 ליוני והשאיר חור ענק בליבנו בלב כולם. יוני היה אדם אהוב ואוהב. ילד מתנה עם נשמה. יוני נשאר כוכב גם כשהוא שם למעלה עם מליוני כוכבים, אבל בשבילנו, הוא הכוכב הכי מדהים. תודה לאגודת הקוסמים, לדליה נשיאת האגודה ולכל החברים שתמכו בו לאורך השנים. אין מילים. הייתם נהדרים והוא אהב אתכם המון.

מופעי במה~מופעי ילדים~