עלם חן - אמן חושים

עבור עלם חן – הבלתי אפשרי אינו קיים. בכל מופע מחדש מנסה עלם חן למתוח את גבולות התודעה וההיגיון עד הקצה ולהותיר אתכם פעורי פה.

 0524742470

 elemhen@gmail.com

 www.ehmentalist.co.il

כבר מהשם שלו תוכלו להבין שעלם חן איננו אמן רגיל. עלם חן הוא אחד מאמני החושים והטלפתיה המבטיחים והמובילים בישראל. עם מעל ל-10 שנים של ניסיון כאמן חושים וטלפתיה, עלם חן הופיע כבר במאות מופעים ברחבי הארץ, והותיר אחריו מאות קהלים מהופנטים ומרוצים, שחוו חוויה שתישאר איתם לכל החיים.

עלם חן הוא אמן חושים וטלפתיה בעל היכולת הנדירה להיכנס לתודעה וגם לתת מודע, להבין את דפוסי ההתנהגות האנושית ולהשפיע עליה כרצונו. לא מדובר במופע קסמים לילדים, או בטריקים שראיתם כבר עשרות פעמים בעבר. במופעיו מצליח עלם חן להדהים את הקהל באמצעות מנטליזם ובעזרת אמנות הטלפתיה ברמה הגבוהה ביותר, בשילוב קסמי מבוגרים, הומור שנון ואינטואיציה עוצמתית.

בזכות רעיונות מקוריים וכשרון בלתי רגיל מצליח עלם חן בכל פעם מחדש ליצור מופע בלתי נשכח שלא נראה בעבר. מלבד הופעותיו מול קהל על הבמות הגדולות בישראל, עלם חן מבצע מופעים פרטיים ברחבי הארץ עבור חברות, ימי גיבוש, מפגשים עסקיים ואירועים ומבטיח להשאיר את הקהל המום. אם אתם מחפשים לא רק אטרקציה, אלא חוויה ייחודית, קסומה ובלתי נשכחת – עלם חן מביא למופעים שלו את כל אלה ואף יותר.

אירועים עסקיים~אמני חושים~חוגי בית ומופעים סלוניים~