החטיבה הצעירה ע"ש פלטי בר-און

החטיבה הצעירה  נותנת מענה לקוסמים צעירים בגילאי 12 עד 18 מכל רחבי הארץ, הקוסמים הצעירים מתמחים בתחומים שונים  של אומנות הקסמים, החל מקסמי קלפים, קסמי ילדים, קלוז אפ, סטנד-אפ  מג'יק, מופעי במה ואילוזיות גדולות. במסגרת פעילות החטיבה מתקיימים  כ- שמונה מפגשים בשנה, החברים נפגשים באולם או כיתה  לרוב באזור תל אביב, וזוכים להשתתף בהרצאות וכיתות אומן של טובי הקוסמים בארץ ובעולם, בשנה האחרונה הגיעו אלינו להרצות, אורי אשכנזי, חזי דין, שמעון נחמני, מתן רוזנברג, איתי אשר מאיר, ליאור מנור, ליאור רוכמן, אמיר לוסטיג, רן גפנר ועוד...מעבר לכך שבכנסים  הללו לומדים קסמים חדשים, החברים פוגשים אחד את השני, מופיעים, קונים קסמים חדשים מחליפים רעיונות, מידע וציוד.

על מנת להצטרף לאגודת הקוסמים, יש להגיש *בקשת הצטרפות. לאחר שהוגשה בקשה המועמד מוזמן  להגיע למפגש החודשי מוקדם יותר ולעבור מבחן כניסה ראשוני. במבחן הוא מתבקש להציג בפני שלושה מחברי האגודה את יכולתו והידע שרכש בתחום. החברים קובעים במקום אם המועמד נמצא ברמה סבירה בכדי להיכנס למפגש,  במידה והמועמד לא עובר את מבחן הכניסה הוא לא נכנס למפגש ויכול לנסות שוב בכנס הבא.

חשוב לזכור שלא מדובר בחוג, אלא במסגרת מקצועית ברמה גבוהה מאד המורכבת מילדים שכבר מופיעים כמו קוסמים מקצוענים לכל דבר ועניין.

במידה ועברת את מבחן הכניסה הראשוני תוכל להיכנס וליהנות מהמפגש.

החטיבה הצעירה ע"ש פלטי בר-און מכשירה את עתודת אמני הקסמים של ישראל לשנים הבאות. רבים מחברי האגודה הבוגרת צמחו בשלוחה הצעירה.

מועמד שעבר את המבחן הראשוני מוזמן להתכונן למבחן הקבלה לחטיבה הצעירה של אגודת הקוסמים, המבחן מתקיים באחד הכנסים הבאים מול כול חברי החטיבה  ובהרכב של שלושה שופטים מהחטיבה הבוגרת, השופטים מתייחסים למספר פרמטרים כגון יכולת בימתית, יכולת טכנית, תקשורת עם הקהל, ביטחון עצמי, תלבושת, מקוריות ועוד. אורך הקטע מוגבל לפרק זמן של בין  8–12 דקות כמו בתחרויות קסמים בינלאומיות.

לאחר שהמועמד עבר את מבחן הקבלה בהצלחה הוא יכול לשלם דמי חברות לאגודת הקוסמים ולהפוך לחבר מן המניין.

בנוסף לפעילות השוטפת של החטיבה מעניקה החברות בה:

  •  50% הנחה בדמי הכניסה לכנסים
  • אפשרות כניסה לחלק מהכנסים הבינלאומיים של החטיבה הבוגרת (בתשלום מוזל)
  • חברות ב- א.מ.י - אגודת אמני ישראל   

  מעוניינים בפרטים נוספים? רוצים להצטרף לחטיבה הצעירה? אנא התקשרו אל:

מתן רוזנברג
רכז החטיבה הצעירה-אגודת הקוסמים
052-8282128

magicmatan@gmail.com